Atrakcje okolicy

Poznaj krainę obdarowaną przez Naturę niezwykle malowniczym krajobrazem.

Widoki w których można się zakochać

Lubelskie, tu się ucieka od zgiełku, tu się resetuje. Tu cisza jest najcichsza, zieleń najzieleńsza, gwiazdy najjaśniejsze, błękit nieba najbardziej błękitny, a wschody słońca niepowtarzalne. Roztocze. Tu roztacza się piękno przyrody, spokoju i dystansu od cywilizacyjnej dżungli. Wygodny dojazd zarówno z WARSZAWY i LUBLINA sprawi, że szybko i bezpiecznie do nas trafisz. Bychawa to miejsce do którego uciekamy jak do babci, aby poczuć prawdziwe szczęście, harmonie ciała i umysłu.
Zdjęcie Bychawy wykonane przez astronautę NASA - Jeffa Williamsa

Okolica tak niezwykła, że zachwalana nawet w... kosmosie!

Bychawa i okolice to kraina obdarowana przez Naturę niezwykle malowniczym krajobrazem, który zachwycił nawet amerykańskiego astronautę NASA - Jeffa Williamsa. Tak! Kosmonauta zafascynowany tutejszym układem pól uprawnych, ustrzelił zdjęcie Bychawy z kosmosu. Zdjęcie to znalazło się na pierwszych stronach światowych portali, zaraz obok Wielkiego Kanionu! „Nigdzie indziej na świecie nie widziałem takiego unikalnego wzoru w rolnictwie. Wygląda to bardzo żyźnie i produktywnie” – napisał pod zdjęciem zdobywca kosmosu.
Zobacz również:

Oferta

Poznaj bliżej naszą ofertę
Sprawdź
Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności